Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2018 пролет нови корејската верзија на пролет и есен девојки windbreaker и долги делови диви грб ms. тенок тенок капут плима

2018 пролет нови корејската верзија на пролет и есен девојки windbreaker и долги делови диви грб ms. тенок тенок капут плима

DEN 2714.00
DEN 4934.40
 

Това е достапна
Износ

Детали за производот
големина информации
Забелешка : следните информации за повикување само. ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации.

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Копот
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
HUARENMEI
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Копчето,Sashes
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Тенок
Јака:
Пак надолу Јака
Затворање Тип:
Двојно Гради
Стил:
Формално
Број На Модел На:
Пет сто осумдесет

Најдобрите понуди во категоријата