10/50/100Pcs Пластични Копчето Бонбони backhole копчиња за шиење/appliques/занает PT109

10/50/100Pcs Пластични Копчето Бонбони backhole копчиња за шиење/appliques/занает PT109

DEN 34.00
DEN 37.92
 

Това е достапна
Износ


Искрен Продавачот Најдобар Квалитет
Најниски Цени Брза Испорака
Ви благодариме за гледање. Среќен лента изработката!
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА МОЈОТ АУКЦИЈА И УМ СЛЕДАТ ИНФОРМАЦИИ!!!
100% Сосема Нов
Materail : Пластика
Големина : 22mm прибл
Боја : Комбинација на боја
КОЛИЧИНА : 10/50/100/500 PCS (ќе го добиете количина на секоја боја по случаен избор)

Повеќе информации

боја:
50 компјутери, 10 компјутери, 100 компјутери
Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Хемиско Чистење,Еко-Пријателски,Перат
Техника:
Боење
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
боја на змејот
Декорација:
Никој
Пластични Тип:
Смола
Стил:
Месо тело
Број На Модел На:
22mm
Копчето Тип:
Snap Копчето
Обликот:
U-Форма

Најдобрите понуди во категоријата