Нови 100pcs Среќен Божиќ Дрво Дрво Копчето за Шиење Занает Микс Многу WB322

Нови 100pcs Среќен Божиќ Дрво Дрво Копчето за Шиење Занает Микс Многу WB322

DEN 172.00
DEN 191.52
 

Това е достапна
Износ


Искрен Продавачот Најдобар Квалитет
Најниски Цени Брза Испорака
Ви благодариме за гледање. Среќен лента изработката!
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА МОЈОТ АУКЦИЈА И УМ СЛЕДАТ ИНФОРМАЦИИ!!!
100% Сосема Нов Materail : Дрво Големина : 35*25 mm околу Боја : Микс боја КОЛИЧИНА : 100 PCS (ќе го добиете количина на секоја боја по случаен избор)

Повеќе информации

Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Хемиско Чистење
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Бренд Име:
Edelweiss
Декорација:
Чипка
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
35*25 mm прибл
Материјал:
bakelite
Обликот:
Круг
Техника:
Опфатени

Најдобрите понуди во категоријата