Нови 10/50/100pcs Среќен Божиќ снежен човек Дрво Копчето за Шиење Занает Микс Многу WB321

Нови 10/50/100pcs Среќен Божиќ снежен човек Дрво Копчето за Шиење Занает Микс Многу WB321

DEN 34.00
DEN 37.92
 

Това е достапна
Износ


Искрен Продавачот Најдобар Квалитет
Најниски Цени Брза Испорака
Ви благодариме за гледање. Среќен лента изработката!
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА МОЈОТ АУКЦИЈА И УМ СЛЕДАТ ИНФОРМАЦИИ!!!
100% Сосема Нов Materail : Дрво Големина : 35*18 мм околу Боја : Микс боја КОЛИЧИНА : 10/50/100 PCS (ќе го добиете количина на секоја боја по случаен избор)

Повеќе информации

боја:
10 компјутери, 50 компјутери, 100 компјутери
Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Хемиско Чистење
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Бренд Име:
Edelweiss
Број На Модел На:
35*18 мм прибл
Декорација:
Чипка
Стил:
Flatback
Материјал:
bakelite
Обликот:
Круг
Техника:
Опфатени

Најдобрите понуди во категоријата