Божиќ копчиња 144pcs Снег Човек Форма дрво копчиња Божиќ Занает декоративни додатоци Scrapbooking Шиење Материјал

Божиќ копчиња 144pcs Снег Човек Форма дрво копчиња Божиќ Занает декоративни додатоци Scrapbooking Шиење Материјал

DEN 345.00
DEN 383.52
 

Това е достапна
Износ


======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======
Опис На Производот
Материјал
Bakelite + Печатење
Боја
Како слика
Количина
144pcs/многу
Околу Големина
22mm *35 мм
Конверзија
1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инчен
Точка Бр.
B0106-003
Употреба
Одговара на Божиќ декорација, рачно изработени diy, занает и scrapbooking додатоци.
Нашиот Божиќ копчиња серија :
Мешани Форми :
Божиќ Сликарство Копчиња Серија :
Шарени Серија :
Други Препорачуваат Копчиња
Пакети :
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 35 - 60 дена да пристигнат. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Тоа трае 5 - 14 дена да пристигнат. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. На доделување на датум е 1-5 работни дена.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни остават порака на aliexpress или ни е-мејл.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!

Повеќе информации

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Mesh
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Бренд Име:
Niucky
Техника:
Сликарство
Материјал:
bakelite
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
U-Форма
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
B0106-003
is_customized:
Yes
Големина:
22mm*35mm

Најдобрите понуди во категоријата