Нови 100pcs Дедо Мраз Божиќ Дрво Копчиња за Шиење Микс Многу WB320

Нови 100pcs Дедо Мраз Божиќ Дрво Копчиња за Шиење Микс Многу WB320

DEN 172.00
DEN 191.52
 

Това е достапна
Износ


Искрен Продавачот Најдобар Квалитет
Најниски Цени Брза Испорака
Ви благодариме за гледање. Среќен лента изработката!
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА МОЈОТ АУКЦИЈА И УМ СЛЕДАТ ИНФОРМАЦИИ!!!
100% Сосема Нов Materail : Дрво Големина : 35*19 милиметри околу Боја : Микс боја КОЛИЧИНА : 100 PCS (ќе го добиете количина на секоја боја по случаен избор)

Повеќе информации

Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Хемиско Чистење
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Број На Модел На:
35*19mm
Бренд Име:
Edelweiss
Декорација:
Чипка
Стил:
Flatback
Материјал:
bakelite
Обликот:
Круг
Техника:
Опфатени

Најдобрите понуди во категоријата