Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
3*2cm Торта Дрво Копчиња за шиење Scrapbooking Случаен боја Две Дупки Шема со Копчиња,DIY Прибор за Облека

3*2cm Торта Дрво Копчиња за шиење Scrapbooking Случаен боја Две Дупки Шема со Копчиња,DIY Прибор за Облека

DEN 150.00
DEN 249.60
 

Това е достапна
Износ

Боја : Како на сликата прикажани Материјал : Дрвени Големина : Приближно 30*20mm во дијаметар секоја Дупка : две дупки Пакет се вклучени : 50 100 150 компјутери/многу Карактеристики : Еко-Пријателски, Нов и висок квалитет. Се користи за многу занает проекти како шиење, плетење, scrapbooking или карта во донесувањето одлуки. Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.

Повеќе информации

боја:
50 парчиња, 100 парчиња, 150 парчиња
Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Без Никел,Еко-Пријателски,Перат
Техника:
Сликарство
Декорација:
Никој
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Обликот:
Цвет
Бренд Име:
TIANXINYUE

Најдобрите понуди во категоријата