Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ТОПЛА 80pcs 21*30мм Смола лак Flatback Свадба декорација занает копчиња/сребрена C754*10

ТОПЛА 80pcs 21*30мм Смола лак Flatback Свадба декорација занает копчиња/сребрена C754*10

DEN 464.64
 

Това е достапна
Износ


КОЛИЧИНА : 80pcs
Големина : 21mm*30мм
боја : се погледне на слика
Топло Совет :
1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект. Ако имате било каков проблем, pls контактирајте со нас во секое време, ви благодариме!

Повеќе информации

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Diy Супер Рајот
Техника:
позлата
Материјал:
Смола
Копчето Тип:
Snap Копчето
Обликот:
Пеперутка
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
C754*10

Најдобрите понуди во категоријата