50pcs 125Khz RFID EM4305 Водоотпорен Близина Rewritable Smart Прилагодливи Wristband Хривнија лична Карта

50pcs 125Khz RFID EM4305 Водоотпорен Близина Rewritable Smart Прилагодливи Wristband Хривнија лична Карта

DEN 2964.00
DEN 3120.00
 

Това е достапна
Износ


50pcs 125 Khz RFID EM4305 Водоотпорен Близина Rewritable Smart Прилагодливи Wristband Хривнија лична Карта За Пливачки Базен, Сауна, ФИТНЕС Соба
Карактеристики :
Чип : EM4305
Капацитет : 363bits
Тежина : 20g
Боја : Сина, Црвена Во Жолта Боја
Дијаметар : 55мм 65mm 74mm
Материјал : S ilicone
Работата фреквенција : 125 Khz
Откривање на далечина : 3-10cm
Компатибилен со Вратата за Влез систем
Лесен за носење, мека
Вода resistan
Компатибилен со сите 125khz RFID читач за да се добие пристап
Нема надворешни моќ е потребно.
Сосема нова картичка за влез guard систем.
Тоа важи и за контрола на пристап, хотел брави, персоналот присуство и училиште кампусот пристап и плаќање контрола, идентификација и системи за безбедност, паркинг влез и плаќање, социјалната сигурност, управување, транспорт плаќање, општинските и помошни услужни плаќање
Ако сакате customzied логото на wristband,барем 100pcs секоја серија(инаку цената може да биде многу висока) : ЗА ЦЕНАТА PLS КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС!
Пакување Листа :
50 PCS*125 KHZ лична Карта
Се врати и враќање
>>Врати и враќање е прифатлив кога објектот е прекината за време на превозот и пакет се враќа во рок од 7 дена по приемот. Ве молиме да бидете трпеливи за да ни даде 3-5 работни дена да го разгледа вашите врати и враќање
>> Сите производот е 90 дена гаранција.
Контактирајте со нас
>>Ние искрено се надеваме дека може да има среќен трансакција, Ако постои некој проблем за трансакцијата, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас слободно.
>>Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации ако не било комуникација. Ние веруваме дека ние може да го реши секој проблем со добра комуникација и да имаме среќен трансакцијата. Добредојдовте на нашата продавница!
Повратни информации :
1. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 зјапа
2. Ние секогаш сме подготвени да се биде во допир за да одговори на сите прашања или само да се види дека сите се одвива непречено. Ве молиме контактирајте со нас за да го решат проблемот пред да замине негативни повратни информации.

Повеќе информации

Број На Модел На:
Бразлетна-EM4305-50
Бренд Име:
zhizaibide
Фреквенција:
125KHz
чип:
EM4305
Тип:
повторно запишување

Најдобрите понуди во категоријата