Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
DWE CC ПОВТОРНО RFID читач на картички класична црна водоотпорен за паркинг сензор систем wiegand 26 или 34 RS232 001Z

DWE CC ПОВТОРНО RFID читач на картички класична црна водоотпорен за паркинг сензор систем wiegand 26 или 34 RS232 001Z

DEN 4794.00
DEN 4794.24
 

Това е достапна
Износ


DWE CC ПОВТОРНО RFID читач на картички класична црна водоотпорен за паркинг сензор систем wiegand 26 или 34 RS232 001 Z
Опис
Предност
1. Читање спектар 70-100cm .
2. 15months гаранција.
3. Еден натпревар картичка бесплатно заедно со производите.
Спецификација :
1. Големина на : 230*230*35(mm)
2. Темно Сива Боја
3. DC12 V
4. Помалку од 100m A
5. 70 -100cm близина на далечина
6. Излезен формат по желба : Wiegand 26, wiegand 34, RS485, RS232
7. Прочитајте 125khz 1.8 mm натпревар пасивни EM-лична Карта
8. Помалку од 100 Комуникација на далечина за Wiegand излез.
9. Помалку од 1200 M Комуникација на далечина за RS485
10. Водоотпорен и dustproof погоден за надворешна употреба
11. Главно се користат во паркинг системи
12. G. W : 1.5 КГ
Фото

Повеќе информации

боја:
001Z-26, 001Z-34, 001Z-232
Бренд Име:
DWE CC RF
Број На Модел На:
001Z-26
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
производ тежина:
1.5 КГ
Производ големина:
230*230*35mm
Читање опсег :
70cm-100cm
Напон:
12v
тековната:
150MA
Водоотпорен:
Yes
Гаранција:
15months
боја:
Црна
Фреквенција:
125KHz

Најдобрите понуди во категоријата