Секси Слабеење Панталони Со Висок Појас Стомак Контрола Гаќи Бедрото Потенок Задник Lifter Shapewear Тело Shapers Слабеење Долна Облека

Секси Слабеење Панталони Со Висок Појас Стомак Контрола Гаќи Бедрото Потенок Задник Lifter Shapewear Тело Shapers Слабеење Долна Облека

DEN 1231.00
DEN 1295.52
 

Това е достапна
Износ


64 / С : Погоден за половината : 63-70cm
70 / M : погоден за половината : 70-77cm.
76 / L : Погоден за половината : 77-83cm.
82 / XL : Погоден за половината : 73-90cm.
90 / XXL : Погоден за половината : 90-97cm.
95 / XXXL : Погоден Половината : 97-103cm.

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
DENGXINQIN
Материјал:
Полиестер,Lycra
Контрола Ниво:
Медиум
Shapewear:
Контрола Гаќи
Ткаенина Тип:
Poplin
Декорација:
Никој
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
RP840
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
ткаенина име:
Најлон / Најлон Полиестер (Полиестер)
Карактеристики:
Половината обликувањето хип телото обликување на стомакот крстот тело
Боја:
црна боја
Големина:
64 / С 70 / M 76 / 82 L / XL 90 / XXL 95 / XXXL
жените тело:
топла shapers
слабеење на долна облека:
половината shaper
shapewear жени:
гаќи жени

Најдобрите понуди во категоријата