Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
PRAYGER Хип Задник Lifter Гаќи Отстранлив Поместена Shapers Лесна Задник Зголемување на долна облека на Жените ladyLace Секси кратки Shapewear

PRAYGER Хип Задник Lifter Гаќи Отстранлив Поместена Shapers Лесна Задник Зголемување на долна облека на Жените ladyLace Секси кратки Shapewear

DEN 566.00
DEN 808.80
 

Това е достапна
Износ


6768
големина на :
М : Одговара за половината 59-63cm
L : Одговара за половината 63-70cm
XL : одговара за половината 70-77 CM
XXL : одговара за половината 77-84 CM
XXXL : одговара за половината 84-95 CM
голи црна
6768

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
prayger
Материјал:
Полиестер Мешавини,Spandex,Памук
Контрола Ниво:
Фирма
Shapewear:
Контрола Гаќи
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Чипка
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
333362
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените

Најдобрите понуди во категоријата