Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
5pcs/многу 650AmH 4.2 V 18650 26650 Батеријата Двоен Ѕид Држачи за Полнење Батерија со НАС Патување Двојна Апарат за полнење За на факелот Headlamp

5pcs/многу 650AmH 4.2 V 18650 26650 Батеријата Двоен Ѕид Држачи за Полнење Батерија со НАС Патување Двојна Апарат за полнење За на факелот Headlamp

DEN 658.00
DEN 692.16
 

Това е достапна
Износ

5pcs/многу 650 Am H 4.2 V 18650 26650 Батеријата Двоен Ѕид Држачи за Полнење Батерија со НАС Патување Двојна Апарат за полнење За на факелот Headlamp Параметар : Тип : Електрични Боја : црна Текст : AC100 V-240 V, 50/60 Hz Излез : 4.2 V 650m AH Го полначот се обезбеди излез недостиг заштита кога батеријата е целосно наполнета Компактен и пренослив дизајн Subtible за 18650 батерии Светот напон на Полнење заврши за 2-3hrs Полначот Моќ Приклучок : НИ Стандарден Пакет : 5pcs Батерија Полнач

Повеќе информации

Број На Модел На:
18650 полнач
Примена:
Осветлување
Бренд Име:
Aixy

Најдобрите понуди во категоријата