Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SMA Десен Агол Машки Switch RP-SMA Машки Plug 90-степен RG142 Скокач Кабел 50CM 20 Адаптер висок квалитет

SMA Десен Агол Машки Switch RP-SMA Машки Plug 90-степен RG142 Скокач Кабел 50CM 20 Адаптер висок квалитет

DEN 191.52
 

Това е достапна
Износ


Ниско-слабеењето SMA Десен Агол Машки Switch RP-SMA Plug женски pin 90-степен pigtail кабел RG142 50 CM 20"
Ние сме мило да ви дадат Сопствени Услуги :
1, Кабел должина,било колку е ДОБРО, но ве молиме контактирајте со нас прво за цени.
2, Конектори, crimp различни конектори како што барање
3, Кабел тип, имаме RG178,RG316,RG58,RG142,RG8,итн кабли за вашиот chooice.
4, Голема количина, трговија на големо цена може да бидат понудени.

Повеќе информации

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
SMA десен агол кабел RG142
Конектор A:
SMA Десен Агол Машки Приклучок
Конектор Б:
RP-SMA Десен Агол Машки Приклучок
кабелот тип:
RG142 ниска загуба или барање
Должина на кабел:
50cm 20 или барање
статус:
Нови
квалитет:
Висок квалитет на ниско-слабеењето
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата