1PC Нови RF MCX Машки Приклучок Конектор Crimp За RG316,RG174,LMR100 Директно Goldplated Отворениот прозорец и трговија на Големо

1PC Нови RF MCX Машки Приклучок Конектор Crimp За RG316,RG174,LMR100 Директно Goldplated Отворениот прозорец и трговија на Големо

DEN 41.00
DEN 46.08
 

Това е достапна
Износ


Нови RF MCX Машки Plug RF Coax Конектор Crimp За RG316,RG174,LMR100 Директно Goldplated Отворениот прозорец и трговија на Големо

Повеќе информации

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
MCX машки coax конектор
Отпорност :
50Ohm
Материјал:
Дувачкиот
позлата:
Goldplated
Монтажа :
Crimp
Стил :
Директно
Кабелот Тип :
RG316,RG174,LMR100
конектор:
MCX Машки Приклучок
Стил 2:
Отворете windo
Примена:
RF, Осветлување,WIFI
Пол:
машки приклучок

Најдобрите понуди во категоријата