Висок квалитет на ниско-слабеењето SMA Десен Агол Машки Plug Switch F Машки Pigtail кабел RG142 50CM 20 Адаптер

Висок квалитет на ниско-слабеењето SMA Десен Агол Машки Plug Switch F Машки Pigtail кабел RG142 50CM 20 Адаптер

DEN 204.00
 

Това е достапна
Износ


SMA Десен Агол Машки Plug Switch F Машки Plug скокач кабел RG142 50 CM 20" на ниско ниво на косата

Повеќе информации

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
SMA-F кабел адаптер
Конектор A:
SMA Десен Агол Машки Приклучок
Конектор Б:
F Машки Приклучок
кабелот тип:
RG142 или на барање
Должина на кабел:
50cm или на барање
статус:
Нови
квалитет:
Висок квалитет на ниско-слабеењето
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување,WIFI
Пол:
Машки

Најдобрите понуди во категоријата