Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
1pc Нови RF UHF Женски Џек орев Конектор Со Crimp За RG316,RG174,LMR100 Директно Nickelplated трговија на Големо

1pc Нови RF UHF Женски Џек орев Конектор Со Crimp За RG316,RG174,LMR100 Директно Nickelplated трговија на Големо

DEN 121.44
 

Това е достапна
Износ


Нови RF UHF Женски Џек орев Конектор Со Crimp За RG316,RG174,LMR100 Директно Nickelplated трговија на Големо

Повеќе информации

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
RF Coax Конектор
статус:
Нови
Отпорност:
50Ohm
Материјал:
Дувачкиот
позлата:
Nickelplated
Монтажа:
Crimp
Стил:
Директно
Кабел Tyle:
RG316,RG174,LMR100
конектор:
UHF Женски Џек нут
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување

Најдобрите понуди во категоријата