1pc Нови RF MCX Машки Приклучок Конектор Со Crimp За RG316,RG174,LMR100 Директно Goldplated трговија на Големо

1pc Нови RF MCX Машки Приклучок Конектор Со Crimp За RG316,RG174,LMR100 Директно Goldplated трговија на Големо

DEN 49.92
 

Това е достапна
Износ


Нови RF MCX Машки Приклучок Конектор Со Crimp За RG316,RG174,LMR100 Директно Goldplated трговија на Големо

Повеќе информации

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
RF Coax Конектор
статус:
Нови
позлата:
Goldplated
кабелот тип:
RG316,RG174,LMR100
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Материјал:
Дувачкиот
Монтажа:
Crimp
конектор:
MCX Машки Приклучок
Стил:
Директно
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување

Најдобрите понуди во категоријата