1PC Нови UHF Машки Приклучок Конектор Crimp За RG58,RG142,RG400,LMR195 Долга Права Nickelplated трговија на Големо

1PC Нови UHF Машки Приклучок Конектор Crimp За RG58,RG142,RG400,LMR195 Долга Права Nickelplated трговија на Големо

DEN 73.00
DEN 81.60
 

Това е достапна
Износ

1 PC
Нови UHF Машки Plug PL259 RF coax конектор Crimp За RG58,RG142,RG400,LMR195 Долга Права Nickelplated

Повеќе информации

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
UHF машки Coax Конектор
Отпорност :
50Ohm
Материјал:
Дувачкиот
позлата:
Nickelplated
Стил :
Долга Права
Кабелот Тип :
RG58,RG142,RG400,LMR195
конектор:
UHF Машки Plug PL259
Монтажа :
Crimp
Примена:
RF, Осветлување
Пол:
Машки

Најдобрите понуди во категоријата