Висок квалитет на ниско-слабеењето RP-SMA Женски Џек Switch BNC Машки Plug скокач кабел RG142 50CM 20 Адаптер

Висок квалитет на ниско-слабеењето RP-SMA Женски Џек Switch BNC Машки Plug скокач кабел RG142 50CM 20 Адаптер

DEN 179.52
 

Това е достапна
Износ


RP-SMA Женски Џек Switch BNC Машки Plug RF coax кабел низок губење RG142 50 CM 20" Адаптер
Опис :
Тип : SMA-TNC pigtail кабел
Конектор A : RP SMA жени со машки pin
Конектор Б : BNC машки приклучок
Кабелот тип : RG142 низок губење висок квалитет
Кабел должина : 50cm 20" или барање
Обичај е достапна Услугата, ве молиме слободно контактирајте со нас!

Повеќе информации

Број На Модел На:
SMA-BNC кабел
Бренд Име:
DexMRtiC
Конектор A:
RP-SMA Женски Џек со машки pin
Конектор Б:
BNC машки приклучок
кабелот тип:
RG142 ниска загуба или барање
Должина на кабел:
50cm 20 или барање
статус:
Нови
квалитет:
Висок квалитет на ниско-слабеењето
Отпорност:
50 Ohm
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување,WIFI

Најдобрите понуди во категоријата