BGEKTOTH 2 Парчиња 4mm Тест Кабел Црвено Црн Банана Приклучок за Да Крокодил Алигатор Клип Тест Сонда Доведе Жица 1m 1A60476

BGEKTOTH 2 Парчиња 4mm Тест Кабел Црвено Црн Банана Приклучок за Да Крокодил Алигатор Клип Тест Сонда Доведе Жица 1m 1A60476

DEN 192.00
DEN 260.16
 

Това е достапна
Износ


Карактеристики :
Тест води, едната страна е банана приклучоци, на другата страна е крокодил алигатор клипови, совршен за различни уреди и користи
Еден сет со 2 бои, црна и црвена
Жица донесе 18 AWG посебен мозок, со дијаметар е 4mm
1 метар долг, исто така, може да им помогне на вас со соодветни растојание работа
Алигатор клипови менгеме безбедно да се обезбеди добра спроводливост
Спецификации :
Материјал : Бакар
Боја : Црвена, Црна
Номинална Струја : 15 A
Жица со Дијаметар : 4mm
Жица Мерач : 18 AWG
Кабел Должина : 100cm
Количина : 2 Компјутери/1 Сет
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не се одрази? вистинската боја?на објектот. Ви благодариме!
Нема Мало Пакет
Пакет Содржина :
2 x Тест Доведе

Повеќе информации

Бренд Име:
BGEKTOTH
Број На Модел На:
1A60476

Најдобрите понуди во категоријата