Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
100pcs/многу 5pin RGBW игла конектор за RGBW led лента машки тип двојна 5pin

100pcs/многу 5pin RGBW игла конектор за RGBW led лента машки тип двојна 5pin

DEN 251.00
DEN 266.40
 

Това е достапна
Износ

тип : 5 pin игла конектор предложи за RGBW LED лента поврзување

Повеќе информации

Број На Модел На:
Иглички
is_customized:
yes

Најдобрите понуди во категоријата