DIY 10pcs Тип На Маж USB 4 Pin Plug Приклучок Конектор Со Црна Пластика Покрие Адаптер Поврзете USB 2.0 PCB СДА Кабел за Линија

DIY 10pcs Тип На Маж USB 4 Pin Plug Приклучок Конектор Со Црна Пластика Покрие Адаптер Поврзете USB 2.0 PCB СДА Кабел за Линија

DEN 31.00
DEN 31.20
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

боја:
10pcs, 5pcs, 2 парчиња
Број На Модел На:
USB
Бренд Име:
EARUELETRIC
Тип На Единица:
многу (10 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.05kg (0.11lb.)
Пакет Големина:
5cm x 5cm x 5cm (1.97in x 1.97in x 1.97in)

Најдобрите понуди во категоријата