Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
100pcs 100uF 6.3 V SUNCON(SANYO) SWB серија 5x7mm 6.3V100uF Алуминиум Electrolytic Capacitor

100pcs 100uF 6.3 V SUNCON(SANYO) SWB серија 5x7mm 6.3V100uF Алуминиум Electrolytic Capacitor

DEN 220.00
DEN 239.52
 

Това е достапна
Износ


Предмети
Единици
Перформанси
Бренд
SUNCON(SANYO)
Серија
SWB
Номинална Напон
V(DC)
6.3 V
Номинална Capacitance
u F
100u F
Температура
deg C
-40°C~85°C
Големина(Дијаметар)
мм
5
Големина(Должина)
мм
7

Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата . International shipping ќе потрае подолго време, Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег). Ако сте подготвени да ги користат Изразат Испорака, треба да плати Дополнителни Трошоци за цел. Ве молиме контактирајте со нас ако НЕ сте добиле објект по 35 дена, ние ќе ги провери со пост канцеларија, а потоа ја или рефундирање на каква било исчезнати предмети.
Повратни информации : Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Па се чувствуваат слободни да контакт со нас

Повеќе информации

Номинална Напон:
6.3 v
Бренд Име:
ELECYINGFO
Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Пакет Тип:
преку дупка
боја:
Црна
Температурата На Работа:
85
Структура:
Фиксна Capacitor
Број На Модел На:
6.3V100UF
Примена:
Општа Намена

Најдобрите понуди во категоријата