Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
10PCS/МНОГУ Безбедност Capacitor 275VAC 334 0.33 UF 275V Теренот 15mm Полипропилен Филм Capacitor Capacitance

10PCS/МНОГУ Безбедност Capacitor 275VAC 334 0.33 UF 275V Теренот 15mm Полипропилен Филм Capacitor Capacitance

DEN 64.32
 

Това е достапна
Износ


Напомена :
Стр закуп изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.
Нашите Freeshipping е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Новиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на својата земја.
Превозот Информации : 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Повеќе информации

Бренд Име:
WEIDILY
Температурата На Работа:
-
боја:
Жолта
Број На Модел На:
275V 334 0.33 UF
Номинална Напон:
-
Тип:
Полипропилен Филм Capacitor
is_customized:
Yes
Пакет Тип:
преку дупка
Структура:
Фиксна Capacitor
Примена:
-

Најдобрите понуди во категоријата