AUCAS 1m 2m 3m 5m Голема Брзина STP CAT6 Gigabit Ethernet Мрежен Кабел RJ45 Печ LAN Кабелот за напојување за Лаптоп КОМПЈУТЕР

AUCAS 1m 2m 3m 5m Голема Брзина STP CAT6 Gigabit Ethernet Мрежен Кабел RJ45 Печ LAN Кабелот за напојување за Лаптоп КОМПЈУТЕР

DEN 289.00
DEN 289.44
 

Това е достапна
Износ


981932603085672 AUCAS (6pcs/pack)1m 2m 3m 5m RJ45 Cat6 FTP patchcord кабел RJ45 мрежен кабел заштитените Етернет кабел LSZH AUCAS (6pcs/pack)1m 2m 3m 5m RJ45 Cat6 FTP patchcord кабел RJ45 мрежен кабел заштитените Етернет кабел LSZH
Конектор A
RJ45 машки
Конектор Б
RJ45 машки
Кабел диригент
Голи бакар
Кабел Spec
32 AWG голи бакар 7/0.08 П.Н.Е OD= 1.5*6.0 mm
Кабел Изолација
HDPE
Боја
црвена,жолта,сина,зелена,бела,црна, итн
Должина На Кабел
0.5 m-10m Факултативна
MOQ
100pcs
Примена
Телевизор, ДВД плеер, Мултимедијални уреди ,автомобил итн
Пакување
Polybag, Блистер достапни
OEM/ODM
Yes (да).Понудени.
Производ гаранцијата време
Политика на враќање : ја Обезбеди во рок од половина од еден месец.
Гаранција : 15 години.
Производ предност
1. Заштитени за да се спречи EMI/RFI пречки
2. Целосно Моделирани Изградба
3.Бесплатен примерок на располагање
4.УЛ&ROHS сертификација
Плаќање :
1. Ние прифаќаме Alipay.
2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по завршувањето на аукцијата завршува,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќање. Пријателски ве советуваме да се обрне наскоро, така што можеме да се организираме на пратка што е можно поскоро.
Превозот :
1. Во светот Превозот(Освен некои земји). Нормално, тоа ќе потрае 7-30 бизнис денови пристигнуваат(Саб. & Сонцето. & Јавен празник исклучени.)
2. Некои производи со батеријата или bluetooth,може да бидат вратени од страна на Царинската,и да потоа да биде потребно повторно да се испраќаат,па тоа ќе биде потребно подолго време,ве молиме да бидете трпеливи.
3. Ако сакате да го користите други изразат како UPS-от,DHL,FEDEX,EMS. ве молиме оставете порака или разговор со нас онлајн. Ние ќе ви даде конкурентна цена.
4. Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека тоа ќе пристигне на време, но бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локално време, царинската/давачки, поштарина, се надевам дека ќе разбирање.
По-продажба на услуги се гарантира :
1. Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци. Тогаш ќе може да се обидуваме се потрудиме да slove проблемот.
2 Ако не сте добиле вашите предмети во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите на испорака информации и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
3 Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.Вашиот вид повратни информации, исто така, ќе биде многу appreaciated.
Нашата компанија историја :

Повеќе информации

Должина на кабел:
1m, 2m, 3m, 5m
Бренд Име:
Aucas
Пакет:
Yes
Тип:
Ethernet Кабли
Број На Модел На:
AC61FP2GY
Производи Статус:
Акции
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина

Најдобрите понуди во категоријата