10pcs 19V Netbook Лаптоп DC Моќност Џек Држачи за Полнење на Главата Адаптер За Asus Eeebook X205 X205T X205TA X205TAW E205SA

10pcs 19V Netbook Лаптоп DC Моќност Џек Држачи за Полнење на Главата Адаптер За Asus Eeebook X205 X205T X205TA X205TAW E205SA

DEN 1680.00
 

Това е достапна
Износ

Нови 5.5 мм x 2.1 mm 19 V DC Моќност Џек Држачи за Полнење на Главата Адаптер За Asus Eeebook X205 X205 T X205 TA X205 TAW E205 SA E200 HA Netbook Лаптоп Бесплатен Превозот
Ве молиме проверете го ова внимателно пред наддавање тоа,бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот лаптоп модел.
Информација за производот :
Бренд Нови
Компатибилен со : За Asus Eeebook X205 X205 T X205 TA X205 TAW E205 SA E200 HA Серија Лаптоп.
100 % Сосема Нов Замена Дел
6 Месеци Гаранција За Квалитет
Пакетот Вклучува : 10 x DC МОЌНОСТ ЏЕК Превозот Од Гуангжу детали за Производот :

Повеќе информации

Должина на кабел:
10pcs
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
WEIDEFUSIYUAN
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
За Asus Eeebook X205 X205T X205TA X205TAW E205SA E200HA

Најдобрите понуди во категоријата