Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
До 2015 Кит Колаче Машина Бисквит Тесто Секачи Метал Леб Овошје Нерѓосувачки китови Риби Animal

До 2015 Кит Колаче Машина Бисквит Тесто Секачи Метал Леб Овошје Нерѓосувачки китови Риби Animal

DEN 89.00
DEN 93.60
 

Това е достапна
Износ


Кит Колаче Машина тесто симпатична бисквит секачи
Детали За Производот :
Тип : Колаче Машина/Колаче Мувла/Фондан Мувла
Материјал : Еко-пријателски Нерѓосувачки Челик со висок квалитет
Пакет Внатрешноста : 1pcs
Карактеристики На Производот :
1. Идеална за правење леб, бисквит, колачи, чоколадо и сл.;
2. Бренд нови со добра состојба;
3. Лесен за употреба и чистење;
4. Обновливи мувла со не-стап и добра форма;
5. Одговараат за микробранова, ладилник, машина за миење садови.
6. Задоволување на вашите потреби за украсување торти.
Превозот :
1. Ние ќе брод вашата објект во период од 3 до 7 дена по приемот на вашата исплата;
2. Ве молиме да ни остават на правото Име, Адреса, Мобилен Број, така што ние можеме да брод на вашиот предмет побрзо и поради вашите грешки, на поштата не можеше да се достави пратката да се во право адреса, ние не сме одговорни за вашата загуба и не ќе рефундирање на вашите пари.
3. Општо земено, вие ќе го добиете на вашиот предмет, во рок од 15 до 60 дена и според вашата локација, ако се уште не го добиете вашиот објект повеќе од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го реши проблемот за вас. Ви благодариме за вашето разбирање.
Се враќа :
1. Ние обезбедуваме бесплатен гаранција од 5 дена по добивањето на вашиот објект.
2. Ние исто така нудиме замена или враќање на парите, но, превозот на трошоците мора да бидат платени од страна на купувачот.
3. По добивањето на вашиот објект, ако најде точка скршени или недостаток, ве молиме контактирајте со нас и љубезно ни ги испратите слики, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем побрзо.
4. Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.
5. Целосна навремено враќање на средствата ќе бидат дадени по предметот се врати на нашиот место во нивната оригинална состојба во рок од 7 дена.
Други Политики :
1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
3. Било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме ни e-mail и вашиот е-мејл ќе се одговори во рок од 1 работен ден.
Повратни информации и Преглед :
Драги пријатели, бидејќи ја вашата повратна информација е многу важно за нас, ние искрено ви посакувам да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ви благодарам многу.
Ако имате било какви проблеми или предлози во вашиот купување, можете да ни e-mail и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Доколку ви се допаѓа нашата предмети, ве молиме додадете нашата продавница на вашата омилена листа. Ние ќе испраќате нови производ периодично.
Уживајте во вашата шопинг во нашата продавница и да имате убав ден.

Повеќе информации

Тип:
Колаче Алатки
Бренд Име:
BAKMAS
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
ФДУ
Колаче Алатки Тип:
Колаче Секачи
Број На Модел На:
DH034
боја:
Сребро.
Материјал:
Метал
Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ФДУ
Функција:
Еко-Пријателски

Најдобрите понуди во категоријата