Подигнете ги Поддржува Гасни Амортизери Шокови Задните Компресорот Багажникот Амортизерите за СУБАРУ НАСЛЕДСТВО III Имот (БИДЕ, БХ) 1999-2003 552 mm

Подигнете ги Поддржува Гасни Амортизери Шокови Задните Компресорот Багажникот Амортизерите за СУБАРУ НАСЛЕДСТВО III Имот (БИДЕ, БХ) 1999-2003 552 mm

DEN 2063.52
 

Това е достапна
Износ

Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот. Ви благодариме Лифт Поддржува Гасни Амортизери Шокови Задните Компресорот Багажникот Амортизерите за СУБАРУ НАСЛЕДСТВО III Имот (БИДЕ, БХ) 1999-2003 Примена на Модел на Мотор и Зафатнина Моќност Hp Тип Година за СУБАРУ НАСЛЕДСТВО III Имот (БИДЕ, БХ) 2.5 AWD EJ25 2457 115 156 Имот 1998/12 - 2003/08 за СУБАРУ НАСЛЕДСТВО III Имот (БИДЕ, БХ) 2.0 AWD EJ20 1994 92 125 Имот 1998/12 - 2003/08
Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина(центар до центар) : 552mm Локација : Задните Подигање на задната врата на Багажникот
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Гасни Амортизери Пролет Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.Објектот ќе биде предаден во 1-3 работни дена по приемот на плаќање
2.Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Epacket/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната за бесплатен превозот.
3. Тоа секогаш е За 12-35 Работни дена за да стигнат до, некои земји ќе потрае малку подолго време.
4. Можете исто така да изберете го изразат ако ви треба нашиот објект наскоро, обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда и позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Ви благодарам многу!

Повеќе информации

Поставување на Возило:
Задните Подигање На Задната Врата На Багажникот
Објектот Висина:
18 cm
Објектот Ширина:
18.5 cm
Земја/Регион на Производство:
CN
Наследство-Година:
2002,2000,2001,2003,1999
Бренд Име:
XIANGSHANG
Производителот Дел Број:
GSSU0513
Другиот Дел Број:
Гасни Амортизери
Објектот Должина:
552 mm
Објектот Тежина:
0.5 kg
Модел На Субару:
Наследство
Специјални Функции:
NA
За Возило Брендови/Модел:
Субару
Материјал Тип:
метални+пластика
Осветленост Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите

Најдобрите понуди во категоријата