2 Копчиња на Далечинскиот Управувач Висок Квалитет Автомобил Копче Случај Покритие за Опел Опел Corsa Meriva Комбо Фоб Заштита на Школка Автомобил Додатоци

2 Копчиња на Далечинскиот Управувач Висок Квалитет Автомобил Копче Случај Покритие за Опел Опел Corsa Meriva Комбо Фоб Заштита на Школка Автомобил Додатоци

DEN 173.00
DEN 205.44
 

Това е достапна
Износ


Драги пријатели од сите делови на земјата купувачи, продавачот е многу среќен да се оди на продавачот продавница за да купат производи! Продавачот има доволно самодоверба за да се обезбеди квалитетот на производите, на преференцијални цени, колку што е можно повеќе за купувачот пријател услуга!
Продавачот се надева дека ќе може да го добијат производот по производ слики може да бидат испратени на производот евалуација, така што повеќе купувачи се види! Ви благодариме
Карактеристики : Име на Производ : автомобил копче капак(само кожата) Материјал : Силика гел Боја : Црна, црвена, кафена,светло розева боја,длабоко розова Пакет : 1pcs Цел : декоративни заштита на копче, спречување на корозија, Инсталација Настава :
Чистење на автомобил површина, чувајте го сув, Лесно Installtion Не Дупчење Штета
Пријателски потсетување : ве Молиме споредете ги вашите производот пред купување на добар производ својства во автомобил копче за слика, вашиот автомобил копчиња и слики на иста како и клучевите од колата за да се утврди купување! Ви благодариме

Повеќе информации

Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
VOMRCA
Материјал Тип:
Вистинска Кожа + Деликатна позлата keychain
боја:
црна линија / црвена линија
Шема:
Чиста Боја
Стил:
Бизнис и мода
Погоден за родова:
машки и женски
Затворен патот:
Маска тип
Погоден за автомобили 1:
За Мерцедес Бенц E Класа E200 E260 E300 E320 W213

Најдобрите понуди во категоријата