Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Силиконски Автомобил Копче Случај Покритие За Fiat 500X Торо Tipo Egea 3 Копчиња Dodge Неонски Автомобил стил

Силиконски Автомобил Копче Случај Покритие За Fiat 500X Торо Tipo Egea 3 Копчиња Dodge Неонски Автомобил стил

DEN 74.00
DEN 87.84
 

Това е достапна
Износ


Опис : Лесно се Вклопуваат, оваа маска е Прецизност се сечат за да одговараат на вашите Клучни Фоб Совршено Направени од премиум меки силиконски материјал, растеглив го Штити вашиот клуч од гребнатини, одржување на вашиот копче бараат нов Лесно чистење, само измијте ги покрие со вода Многу добра заштита на вашиот автомобил копчиња и декорација Нема нарушување, Не исчезнат и Нема проблем под екстремни температури Одговара За Fiat 500 X Торо Tipo Egea 3 Копчиња Dodge Неонски Спецификации : Материјал : Силикон Боја : Црна Димензии : како на сликата show Note : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Копче Случај за Автомобил

Повеќе информации

Материјал Тип:
Силика Гел

Најдобрите понуди во категоријата