Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
QOONG Обичај Букви Мода Мажи Жени Ткаени Keychain Монтажни Автомобил Копче Синџир Метал + Кожа Копче Прстен Клуч на Носителот S43

QOONG Обичај Букви Мода Мажи Жени Ткаени Keychain Монтажни Автомобил Копче Синџир Метал + Кожа Копче Прстен Клуч на Носителот S43

DEN 175.00
DEN 249.60
 

Това е достапна
Износ


Драг пријател,ако сакате да engrave вашето лого,името и телефонскиот број на keychain, треба да го додадете $0.8 за гравирање,ве молиме да плаќаат пари за гравирање на линкот подолу,ви благодариме!
Драг пријател, ако сакате да писмо вашиот телефонски број на сопствени-направи метал картичка,ве молиме изберете SET 2,јас ќе писмо за вас слободно,ви благодариме!
Употреба на метод
Почитувани,ако сакате да се купи на подарок кутија,ве молиме да плаќаат пари во линкот подолу,ви благодариме!
Повеќе Производи
(Ако ги сакате, можете да в лижат сликата директно,ви благодарам!)

Повеќе информации

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
сребро позлатен
Број На Модел На:
S43
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Бренд Име:
QOONG
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Употреба:
Автомобил keyring,торба шарм pendant
is_customized:
Yes
Предност:
анти-изгубени,може да букви од вашето име,број, лого...на keyring
Повод:
Божиќ Ден,ноќта на Вештерките,Денот на Вљубените,Нова Година,Подароци Роденден

Најдобрите понуди во категоријата