5PCS Креативни Кристал Слон Keychain Шарм Жените Чанта Легура Keyring Автомобил Keyfobs Торба Додаток Подарок трговија на Големо R130

5PCS Креативни Кристал Слон Keychain Шарм Жените Чанта Легура Keyring Автомобил Keyfobs Торба Додаток Подарок трговија на Големо R130

DEN 638.00
DEN 671.52
 

Това е достапна
Износ

Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Цинк Легура со Кристал Pendant Големина : 4.5*5.1 cm Вкупна должина : 10.5 см Тежина : 51g

Повеќе информации

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZHONGTAO
Метална боја:
Злато-боја
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
R130
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
is_customized:
Yes
Функција:
keychain
Компатибилност:
keychain
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
4.5*5.1 cm

Најдобрите понуди во категоријата