Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
QOONG 5 Парчиња Висок Квалитет Отвори Циклусот Keychain Мажи Жени Пролет Тока Копче Синџир Копче Прстен Креативни Додатоци Клуч на Носителот Q09

QOONG 5 Парчиња Висок Квалитет Отвори Циклусот Keychain Мажи Жени Пролет Тока Копче Синџир Копче Прстен Креативни Додатоци Клуч на Носителот Q09

DEN 141.00
DEN 201.60
 

Това е достапна
Износ


Боја : Сребрена
Големина : 25мм,30мм,37mm,44mm,50mm
Употреба : Keychain додатоци, автомобил копче синџир, торба pendant,кука
Драг пријател, ако сакате да купите нарачана метал картичка, ве молиме кликнете на линкот подолу,ви благодариме!
Драг пријател, ако nee подарок кутија,ве молиме да плати $1.1 во линкот подолу,ви благодариме!
Повеќе Производи
(Ако ги сакате, можете да в лижат сликата директно,ви благодарам!)

Повеќе информации

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
сребро позлатен
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
QOONG
Број На Модел На:
Q09-5
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Употреба:
keyring додатоци
боја:
Сребро.
Повод:
Божиќ Ден,ноќта на Вештерките,Денот на Вљубените,за Нова Година,за Роденден

Најдобрите понуди во категоријата