Креативни Кристал Срцето Keychain Шарм Жените Чанта Pendant Keyring Љубовник Кристал Клуч На Носителот Торба Додаток Љубители Подарок R010

Креативни Кристал Срцето Keychain Шарм Жените Чанта Pendant Keyring Љубовник Кристал Клуч На Носителот Торба Додаток Љубители Подарок R010

DEN 157.00
DEN 191.52
 

Това е достапна
Износ

Кристал Алуминиумски Копче со синџири Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Цинк Легура со Кристал Pendant големина : 3.8*4.2 cm Вкупна должина : 10.1 cm Тежина : 33g

Повеќе информации

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
R010
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
ZHONGTAO
Метална боја:
Злато-боја
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
keychain
Функција:
keychain
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура со Кристал
Pendant Големина:
3.8*4.2 cm

Најдобрите понуди во категоријата