Кампување Пешачење Отворено Опстанок Paracord Шарм Keychain Копче Синџири Жени Мажи Накит Божиќ Подарок Многу Стилови за да Изберете Custom

Кампување Пешачење Отворено Опстанок Paracord Шарм Keychain Копче Синџири Жени Мажи Накит Божиќ Подарок Многу Стилови за да Изберете Custom

DEN 66.00
DEN 124.32
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
CUSTOMAMA
Број На Модел На:
Клучни Синџири
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Функција:
Отворено
Тип:
Paracord Опстанок Keychain
Пакет:
OPP Вреќа (Keychain X 1PC)
Употреба:
Опстанок Алатки
Бои:
Обичај,Контактирајте со нас(Црвена, Сина,Розова,Црна,Бела,Аква......)
Пол:
Унисекс, Жени, Мажи, Девојки, Момчиња, Љубител е
јаже материјал:
Најлон
Тежина:
About 15g
Пад на превозот:
Прифатена
is_customized:
Yes, Please contact us before order
Трговија на големо:
Контактирајте со нас, ние ќе им понуди повеќе попуст

Најдобрите понуди во категоријата