Уроци 1pc турција око сино keychain 3style копче синџир сина уроци монистра, стаклени очи pendant срцето форма за жени мажи keychain

Уроци 1pc турција око сино keychain 3style копче синџир сина уроци монистра, стаклени очи pendant срцето форма за жени мажи keychain

DEN 153.60
 

Това е достапна
Износ

Уроци 1pc турција око сино keychain 3style копче синџир сина уроци монистра, стаклени очи pendant срцето форма за жени мажи keychain

Повеќе информации

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
EY1057
Метална боја:
Родиум Позлатен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Стил:
Чешка
Бренд Име:
уроци
Пол:
Унисекс
Производот:
Око
Shap:
Животните
боја:
Сина
Моден:
моден око keychain
Функција:
автомобил pendant/keychain
Материјал:
Метал

Најдобрите понуди во категоријата