Риби Констелација keychain,Риби Знак Роденденски Подарок, Хороскоп keychain, Астрологија Накит,Хороскопски keychain

Риби Констелација keychain,Риби Знак Роденденски Подарок, Хороскоп keychain, Астрологија Накит,Хороскопски keychain

DEN 335.52
 

Това е достапна
Износ


Има еден дел од космосот со вас и секогаш, а носи оваа констелација keychain. Суптилна потсетник на вашиот врска со ѕвезди или слатка потсетник на некој близок.Ова е одличен роденденски подарок! Опис : Материјал : Алуминиум големина : 3cm Хороскопски симболи : Јарец : 22 декември - 19 јануари Водолија : 20 јануари - 18 февруари Риби : 19 февруари - 20 Март Овен : 21 Март - 19 април Бик : 20 април - 20 Мај Близнаци : 21 Мај - 20 јуни Рак : 21 јуни - 22 јули Лав : 23 јули - 22 август Девица : 23 август - 22 септември Вага : 23 септември - 22 октомври Шкорпија : 23 октомври - 21 ноември Стрелец : 22 ноември - 21 декември
Поволни Активност
Ако сте веледрогерија,ќе се даде попуст . Кога вкупниот износ над ќе има голем попуст за вас.
Тоа ќе биде прифатена, ако може да се обезбеди нов дизајн и стилови.
Ние може да дизајн на накит, според тоа.
Превозот И Производство Услови
1. Ние брод стоки преку препорачана воздухопловната од Epacket на САД,Тоа трае околу 15-20days.Кина Пост Воздух Mail на друга земја околу 30-45days.
DHL за 5-7days.
2. Следење на број ќе се достави откако објект се испраќаат.
Ние само брод вашата остави адреса,ве Молиме бидете сигурни дека ќе ја напушти адреса е точна.
3.Ве молиме овозможува 3-5 дена по плаќање расчисти за процесирање на нарачката и потоа брод.
4.Ако имате било какви други прашања за плаќање и испорака условите,ве молиме контактирајте пред цел.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
KC009
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Бренд Име:
J HOOSH
Објектот:
хороскопски keychain
Материјал:
Легура
Големина:
3cm
Времето За Производство:
5-7days
време на испорака:
5-7 дена преку DHL
превозот:
DHL или Кина Пост Воздух Mail
ues:
Висат на клучеви
Риби keychain :
Хороскоп keychain

Најдобрите понуди во категоријата