Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
TRANSPONDER КОПЧЕ ШКОЛКА СЛУЧАЈ ЗА FORD MONDEO КОПЧЕ ФОБ ПОКРИЕ БЕЗ ЛОГО 5PCS/МНОГУ+БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

TRANSPONDER КОПЧЕ ШКОЛКА СЛУЧАЈ ЗА FORD MONDEO КОПЧЕ ФОБ ПОКРИЕ БЕЗ ЛОГО 5PCS/МНОГУ+БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 686.00
DEN 762.24
 

Това е достапна
Износ


TRANSPONDER КОПЧЕ ШКОЛКА СЛУЧАЈ ЗА FORD MONDEO КОПЧЕ ФОБ ПОКРИЕ БЕЗ ЛОГО 5 PCS/МНОГУ+БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
Ние само брод да се потврди Aliexperss адреса. Ве молиме бидете сигурни подолу информации се точни кога место цел : Превозот адреса, Телефонски број и Пост Код . Ако постојат било какви промени, pls контактирајте не преку порака пред објектот беше предаден.
Превозот време :
DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3 до 8 дена
EMS : 3 до 20 дена
HKP(Хонгконг Пост Воздух Mail) &CPAM (Кина Пост Воздух Mail) : 10-Пристигнување 60days
(Ако не можете да го прифати долго превозот време од HKP&CPAM, pls изберете и други начини на превозот
1.Ако сте задоволни со Купување не заборавајте да ги споделите со нас(или вашиот пријател) вашиот среќен &ни остави добар фидбек
2.Ако не Сте среќни, па со купување контактирајте со нас во рок од 3 дена и испрати назад на производи во 7 дена(од денот ќе примите ) понуда ни на следење ние наплата штом ќе се врати пакет
Можете да оставите порака преку центарот за пораки или на Трговија со Датот
Pls љубезно се напомене ние ќе не вратат во Подолу состојба
1. Производ скршени од клиент / со недостасуваат делови / Не во својата истиот добар потекло состојба
2. Во клиенти poession за повеќе од 10 дена

Повеќе информации

Осветленост Дел Број:
A2016052734
Објектот Висина:
3mm
Бренд Име:
Tibikoo
Другиот Дел Број:
A2016052734
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
3cm
Поставување на Возило:
Автомобил Копче
Производителот Дел Број:
A2016052734
Специјални Функции:
TRANSPONDER КОПЧЕ Празно ЗА FORD MONDEO
Објектот Должина:
7cm
Материјал Тип:
Пластични и бакар-никел легиран
Објектот Тежина:
0.02kg

Најдобрите понуди во категоријата