Никел позлата внатрешна хексагонални spanner L клуч 6/8/10/12/14/16/17/19mm

Никел позлата внатрешна хексагонални spanner L клуч 6/8/10/12/14/16/17/19mm

DEN 126.00
DEN 126.24
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

боја:
6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 17mm, 19mm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
VIDONIA
Материјал:
Јаглероден Челик
Тип:
Хексадецимален Копче
Број На Модел На:
6-19mm

Најдобрите понуди во категоријата