Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
10pcs Никел позлата внатрешна хексагонални spanner L клуч 1.5/2/2.5/3/4/5mm

10pcs Никел позлата внатрешна хексагонални spanner L клуч 1.5/2/2.5/3/4/5mm

DEN 143.52
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

боја:
1d5mm, 2mm, 2d5mm, 3мм, 4mm, 5mm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
VIDONIA
Материјал:
Јаглероден Челик
Тип:
Хексадецимален Копче
Број На Модел На:
1.5 mm

Најдобрите понуди во категоријата