6Pcs Електроника Пинцети Форцепс Хемиски Медицински Електронски Уред Убавина Градинарство Поправка на Одржување Алатки

6Pcs Електроника Пинцети Форцепс Хемиски Медицински Електронски Уред Убавина Градинарство Поправка на Одржување Алатки

DEN 342.00
DEN 671.52
 

Това е достапна
Износ


Карактеристики : Овој производ користи увезени челик, ригидност и флексибилност, умерена Овој производ е ергономски дизајниран за удобност гр ip

Повеќе информации

Примена:
Мулти Функционални
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Комбинација Клешти
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
PG10-15
Бренд Име:
EVANX
Карактеристики:
Мултифункционален
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Количина:
6pcs/set
Примена:
Хемиски/Медицински/Електронски уред/Убавина/работа во градината..
ПОВРШИНА:
Мат Finnishing
Пакет:
Пластична амбалажа
Тежина:
110g
кодот:
50PGDIL73ST
Попуст :
5% попуст кога ќе го купите 2sets

Најдобрите понуди во категоријата