терминал crimping алатка 1-10mm2 жица крајот ferrule crimper алатка LS-10WF јаглероден челик 27-7AWG кабел жица crimping алатка

терминал crimping алатка 1-10mm2 жица крајот ferrule crimper алатка LS-10WF јаглероден челик 27-7AWG кабел жица crimping алатка

DEN 245.76
 

Това е достапна
Износ

терминал crimping алатка 1-10mm2 жица крајот ferrule crimper алатка LS-10 WF јаглероден челик 27-7 AWG кабел жица crimping алатка
Опис На Производот
1.Детали decription
Објектот нема LS-10 WF Application for crimping жица-крај ferrules Капацитет 1-10mm2 AWG 27-7 Должина 230mm Тежина за 0,6 kg
2.Слики од LS-10 WF рака crimping алатки
други модели
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас,ако сте задоволни со нашата предмети ве молиме даде стоки пофалби.Напротив,ако не ви се допаѓа нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ви благодарам многу
Плаќање
Ако имате било каков проблем со плаќање ве молиме контактирајте со нас.
Превозот
1.Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 работни дена.
2.Ако не сте добиле вашиот shippment во 60days,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро
Сертификација

Повеќе информации

Примена:
Crimping
Материјал:
Јаглероден Челик
DIY Материјали:
Електрични
Карактеристики:
Dismountable
Тип:
Рамен Нос
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LS-10WF
Бренд Име:
ЛСД
Се Справи Со Стил:
Директно
Сертификат:
CE&ROHS&ISO9001
Материјал:
S45C
Капацитет:
1-10mm2
Функција:
жица крајот ferrules crimper
AWG:
27-7

Најдобрите понуди во категоријата