ХС-600A Најлон Кабел Вратоврска Пиштол plier менгеме Automatic за Прицврстување на алатка за сечење посебно За Најлон Вратоврска ширина: 2.4-4.8 мм

ХС-600A Најлон Кабел Вратоврска Пиштол plier менгеме Automatic за Прицврстување на алатка за сечење посебно За Најлон Вратоврска ширина: 2.4-4.8 мм

DEN 562.00
DEN 660.48
 

Това е достапна
Износ


Опис На Производот :
Кабел вратоврска пиштол
1 Умре-фрлија челична конструкција за издржливост и longlife
2 Обезбедува рамна со намалување на оик
Кабел вратоврска пиштол :
1 Умре-фрлија челична конструкција за издржливост и longlife
2 Обезбедува рамна со намалување на секоја употреба за уредни ,професионални инсталации
3 Напнатост се прилагоди овозможува употреба на минијатура ,средно кабел врски
4 Тензија на вредноста овозможува користење на стандардни и тешки кабел врски
5 Работа со најлон кабел вратоврска од 2.2 mm до 4.8 мм во Ширина
6 Тежина : 0.380 килограми
7 Должина : 165mm

Повеќе информации

Материјал:
Јаглероден Челик
Примена:
Мулти Функционални
Plier Стил:
кинески
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Комбинација Клешти
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Деветтиот Светот
Се Справи Со Стил:
Свиткана
Карактеристики:
Мултифункционален
Број На Модел На:
HW139

Најдобрите понуди во категоријата