3 Еез Headwear + Шамија + Костим Кинг Династијата Костим Кинески Manchu Традиционалните Принцеза се Облекуваат со Капа за Девојки

3 Еез Headwear + Шамија + Костим Кинг Династијата Костим Кинески Manchu Традиционалните Принцеза се Облекуваат со Капа за Девојки

DEN 1513.00
DEN 2328.00
 

Това е достапна
Износ


содржи : грб + Шамија+ Знаме Глава
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,
За да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела (Азија Големина )/Единица (CM)
Големина(cm)/Етикетата
Се препорачува висина
XS
120
S
130
М
140
L
150
Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.39 инчи )
Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .
Како различни мерни методи . Pls прифати грешка околу 2-3cm (Околу 1 Инч )
ПС : ако имате малку масти , pls изберете поголема големина .
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали

Повеќе информации

Големина:
XS, S, M, L
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Пол:
Жените
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Yangko Танц Костим
Број На Модел На:
D522
Боја Класификација:
Црвена роза/ red /жолта /сина
Големина:
120/130/140/150

Најдобрите понуди во категоријата