Висок Капацитет 35K Чип Ресетирате за Samsung MLT-D708L MLT D708 тонер кертриџ чип за Samsung MultiXpress K4300LX K4350LX K4250RX

Висок Капацитет 35K Чип Ресетирате за Samsung MLT-D708L MLT D708 тонер кертриџ чип за Samsung MultiXpress K4300LX K4350LX K4250RX

DEN 384.00
 

Това е достапна
Износ


Висок Капацитет 35 K Чип Ресетирате за Samsung MLT-D708 L MLT D708 тонер кертриџ чип за Samsung Multi Xpress K4300 LX K4350 LX K4250 RX
Производи спецификација :
Модел на печатач
Чип за Samsung Multi Xpress K4300 LX/K4350 LX/K4250 RX
Боја
Црна Кертриџ модел
MLT-D708 L Принос Страница
35 K
Акции
На располагање!!!
Потекло
Кина
Квалитет
Голема
Снабдувач способност
1,000,000 компјутери/месец
Answer : ___________________________ Note : (1) За овој производ, капацитетот е 35 K. Ако ви треба капацитетот 25 K , ве молиме запомнете да ме остави порака. Или тоа нема да работи. Благодарам многу!
(2) И тоа, исто така, има поинаква верзија : DOM, ЕКСТЕНЗИИ, МЕА и ЕУ . Ве молиме запомнете да ме остави порака на правото на оној што треба, кога ќе играат на цел. Благодарам многу за вашата помош!
Трансакцијата термини :
Начин на плаќање :
Начин на плаќање : со Кредитна Картичка,Било Банкарски Трансфер,ЗАЧУВАМ, T/T, Western Union,Money Gram
Ние ќе брод вашата нарачка од 3 работни дена по приемот на вашата исплата.
Можеме да ја добиете вашата пари само откако ќе ги потврдите за да добиете точна стоки.
Превозот термини :
1. Превозот начини : DHL, Fedex, UPS-от, EMS, ТНТ, Кина Пост Воздух Mail.
За Кина Пост Воздух Пошта, што е потребно за 1-3 месеци до вашата земја, бидејќи на евтини товар. Ве молиме почекајте за тоа трпеливо.Ако сеуште не ја прими стоката во одредено време, ве молиме контактирајте ме за да се продолжи времето за испорака. Благодарам многу!
Ако ви треба добра итно, ве молиме обидете се да се избере Меѓународни патишта ( DHL, Fedex, UPS-от, EMS, ТНТ), кој трае околу 5-8 дена. Се надевам дека ќе може да се разбере.
2. Брод-time : ние ќе го испратите вашиот пакет од 1-3 дена, по добиено вашето плаќање.
3. Ние нудиме бесплатно следење на број што е можно превозот надвор.
4. Купувачот е одговорен за какви било даноци или царински од увоз земји, продавачот не е одговорен за било какви такси кои ги наплаќа извоз земји.
Пакет :
Nuetral пакет
Еден пакување со анти-статички и кеси.
Или како вашиот reques т.
Гаранција :
Порекнување на гаранција :
Имаме доволно резерви за оние заеднички чип модели.
Ако цел количина е помала од 5000pcs, ние и ветуваме да ја испорача на чипови во 8 часа.
Квалитет на гаранција :
Ние тест чипови, еден по еден да се осигураме дека нашиот квалитет пред ние брод надвор чипови.
Нашата гаранција за квалитет е 100% се врати, секогаш кога постои дефект на еден.
И нашите неисправни стапка е помалку од 0.03%.
Услуга по продажбата гаранција :
Ние сме професионален тим ќе ви помогне да ги реши вашите технички проблем.
Ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме на сите ваши прашања и подобрување на дефект.
Нашите главни производи : Компатибилен за Dell Компатибилен за Epson Компатибилен за HP Компатибилен за Utax Компатибилен за Lexmark Компатибилен за Xerox Компатибилен за Samsung Компатибилен за Остри Компатибилен за Ricoh Компатибилен за IBM Компатибилен за Canon Компатибилен за OKI Компатибилен for NEC Компатибилен за Брат Компатибилен за Леново Компатибилен за Teco Компатибилен за Phili - pps Компатибилен за Sagem Компатибилен за Kyocera Компатибилен за Minolta Компатибилен за Toshiba Компатибилен за Картонче Компатибилен за Fonder Компатибилен за КАНЦЕЛАРИЈА
Забелешка : Ако други чипови можете исто така ќе треба, ве молиме не двоумете се да контактирате со мене или ме остави порака. Можам да ти пратам линк за да плати заедно. Ние, исто така, имаат opc тапан, тонер кертриџ и други печатач резервни делови.
Повратни информации
1.

Повеќе информации

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Број На Модел На:
MultiXpress K4300LX/K4350LX/K4250RX
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Модел На Печатач:
Чип за Samsung MultiXpress K4300LX/K4350LX/K4250RX
кертриџ број:
MLT-D708L
Принос страница:
35K
боја:
Црна
верзија:
ЕКСТЕНЗИИ НА ЕУ ДОМ МЕА
Превозот начини:
DHL, FEDEX, UPS-ОТ, EMS, ТНТ
Пакет:
Еден пакување, Неутрален пакување, или како вашето барање

Најдобрите понуди во категоријата