Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Компатибилен Канон IRC 4080 4580 4080I 4580I Тонер Чип,За Canon IR C4580 C4580I C4080 C4080i Тонер Чип,За Canon IR-C4080 NPG31

Компатибилен Канон IRC 4080 4580 4080I 4580I Тонер Чип,За Canon IR C4580 C4580I C4080 C4080i Тонер Чип,За Canon IR-C4080 NPG31

DEN 3648.00
 

Това е достапна
Износ


Benzi Color
БОЈАТА ТОНЕР&COLOR КЕРТРИЏ СНАБДУВАЧ
ЗА ЛАСЕРСКИ ПРИНТЕРИ & ДИГИТАЛНИ ПРЕПИШУВАЧ ЧИП ВО КИНА!
Benzi Color Нашиов Пазар
Ласерски кертриџ чип Копир кертриџ чип Боја тонер во прав
КОМПАТИБИЛЕН ТОНЕР C ХИП S Погоден за
ЗА HP SAMSUNG XEROX КАНОН TOSHIBA RICOH ЛЕНОВО КОНИКА MINOLTA
ЗА OKI LEXMARK EPSON DELL ОСТАР ИЗВЕШТАЈ KYOCERA
Benzi Color детали за Производот
Основни Детали Тип : Тонер Чип Или Тапан Чип Бренд Име : BENZI Број на Модел : 4080/4080i/4580 , Ласерски Печатач Место на Потекло : GUA,Guangdong, Кина, Кина (Копно) Компатибилен Бренд : Canono Држава : Нов Тонер Чип Испорака : од страна на море/ер/DHL/Федекс/EMS Компатибилен : 100% Компатибилен Гаранција : во рок од 18 месец Пакување : неутрален или Бренд пакет или прилагодено Стандард : SMTC&ISO9001
Компатибилен Тонер Чип Refilling Тонер За Canon IRC 4080i/4580 Ласерски Печатач Кертриџ
За Canon NPG-30 NPG-31 Тонер Кертриџ 0262 B001 AA( NPG-30/31 ) Црна и бела(над 26000 страници на 5% страница покриеност А4)
0261 B001 AA( NPG-30/31 ) Цијан (над 30000 страници на 5% страница покриеност А4)
0260 B001 AA( NPG-30/31 ) Магента (над 30000 страници на 5% страница покриеност А4) 0259 B001 AA( NPG-30/31 ) Жолта (над 30000 страници на 5% страница покриеност А4) За Canon IR C4080/C4080 I/C4580/C4580 I Копир многу =20 КОМПЈУТЕРИ =5 C+5М+5 Y+5 BK ======================================================================================= Верзија : MOQ : 1sets.
Пакет : самец/во рефус.
Grantee : 100% ,се врати ако некој се неисправни.
Пакување & Испорака Пакување Детали : 1.анти-статички торба 2.Персонализација 3.кеси со посебни етикети. ============================================================== Ова е слика поврзани со овој производ :
................................................................................................
................................................................................
Benzi Color Зошто Да Изберете Нас
A. Означени надолу цена : Ние сме професионален ласерски чип, тонер во боја, OPC и други печатач потрошен материјал снабдувач. ние фабрика производство, избегне каква било средината препродажба стапка.
Б. Строга контрола на квалитетот : повторува тест - Неколку подобрувања кога во процесот на R&D, неисправни процент :
C. Висока Компатибилност Широк Употребливост и Животната средина Пријателски,и Атрактивен изглед.
D. Еден-стоп Услуга : над 12 брендови, 2000 стил чип и тонер во боја во прав.
E. Навремена испорака : количество во парк, брза испорака на располагање. Зачувајте ја вашата енергија во чекање.
Ѓ. Најдобра Услуга : ГРИЖЕТЕ се-БЕСПЛАТНО купување, Најдобрите и Професионална Услуга се предложени.
G : Сите Наши Производи се 100% пред-тестирани пред испорака, Неисправни го оценувате под 1%.
.........................................................................................
Benzi Color Сертификат За Квалитет
· Најдобра Услуга : ГРИЖЕТЕ се-БЕСПЛАТНО купување, најдобрите и професионална Услуга се предложени
· Сите Наши Производи се 100% пред-тестирани пред испорака, Неисправни го оценувате под 1%
· Ние сме одговорни & Квалитет, неисправни оние кои ќе биде 1 : 1 се Заменува
· Напомена : Сите трговски марки се прикажани за референтни цели. Ние не сме овластени за продажба на предмети, имајќи такви трговски марки
Benzi Color Нашата Компанија Стил
......................................................................................
.........................................................................................
Benzi Color Друг Топла Продажба На Производи
1.Се користи За HP и Канон Принтер
За HP C1215 C1600 C5225 C5500 C9500
За Canon LBP5050 LBP5000 IRC2550 LBP5900 IRC 3200/4080
2.

Повеќе информации

Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Photocopier
Бренд Име:
Cigo БОЈА
Структура:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
IRC4080
Компатибилен Бренд:
Cigo БОЈА
Копир Модел:
За Canon IR C4080 C4080I C4580 C4580I Копир
Тонер Кодот:
За Canon NPG-30 NPG-31 Тонер Кертриџ

Најдобрите понуди во категоријата