15K Компатибилен тонер чип за Ricoh SP4100 ласерски печатач кертриџ ОЕМ

15K Компатибилен тонер чип за Ricoh SP4100 ласерски печатач кертриџ ОЕМ

DEN 144.00
 

Това е достапна
Износ


Компатибилен тонер чип за Ricoh SP4100 ласерски печатач кертриџ ОЕМ
Предност Професионални производител на тонер кертриџ чипови за неколку години Квалитет : Голем обем фабрика силна поддршка Гаранција : 1 : 1 да го замени било неисправни производи предизвикани од нашите произведени Конкурентна цена : Заштеда до 70% Брза испорака : Сите налози ќе бидат брод во рок од 24 часа од DHL/UPS/ФЕДЕКС/EMS итн. Снабдување способност : 100,000 компјутери/месец
Основните технички параметри :
Тонер чип за Ricoh SP4100 ласерски печатач кертриџ
Потекло
Кина
Боја
Црна
Верзија
Не ограничена област
Принос
15 K
Модел На Печатач
SP4100
Тонер Кертриџ Модел
SP4100
Гаранција : 1 : 1 замена на неисправни оние! Придружете ни се, мој драг пријател! Се служи со полно срце, да се обезбеди во секоја аспекти и детали!-Ние секогаш носат оваа константа принцип! Ние го поздравуваме клиенти, деловни здруженија и пријатели од сите делови на светот, ние веруваме дека можеме да ги исполни вашите барања за тонер кертриџ чипови! Детали
Производ Семејство Компатибилен за Dell Компатибилен за Epson Компатибилен за HP Компатибилен за Utax Компатибилен за Lexmark Компатибилен за Xerox Компатибилен за Samsung Компатибилен за Остри Компатибилен за Ricoh Компатибилен за IBM Компатибилен за Canon Компатибилен за OKI Компатибилен за NEC Компатибилен за Брат Компатибилен за Леново Компатибилен за Teco Компатибилен за Phili - pps Компатибилен за Sagem Компатибилен за Kyocera Компатибилен за Minolta Компатибилен за Toshiba Компатибилен за Картонче Компатибилен за Fonder Компатибилен за КАНЦЕЛАРИЈА
Зошто да го одберете нас? Висок квалитет со многу конкурентна цена, не треба да се споредуваат.Ги зачувате вашите трошоци!! Целосна производи линија за да го зачувате вашето време и енергија,нема потреба да се најде насекаде!! Најдобра услуга за да ви даде најдобри купување искуство!
Сертификат
Пакет
Повратни информации од корисниците Дојде во рамките на наведените време на испорака и беше како што е опишано. Се користи еден досега и тоа функционира како што треба. Многу задоволство.Крег(Од ПЛ,САД) Сигурен компанија сериозни, и убави луѓе .. Massimo(Од Ромите,Италија) Многу добра продавачот. Лесен и безбеден шопинг, јас препорачувам тоа.Yanko(Од Варна, Бугарија) целосен и вистински опис на објектот. Одлична комуникација. Zhanna(Од САД) Verry Добра услуга+++++++++++++++++++++++Роџер(Од Канада) Цена добро. Брза испорака (ЕМС пост да Русија (Kaliningrad) 13 дена. Ви благодариме за exellent работа! Zaicev(Од Русија)
Гаранција 2 години од датумот на купување Неисправни помалку од 0.1% И ние го прифаќаме 1 : 1 замена на неисправни чип
Повратни информации
Ве молиме да ни даде 5 Ѕвезди, ако сте задоволни ! Ние ќе биде многу gratefull за вашата поддршка!
Повеќе загрижени за нашиот тонер чипс или други печатач делови,ве молиме не двоумете се да истрага сега !

Повеќе информации

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Компатибилен Бренд:
RICOH
Применливи Опрема:
Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
SP4100
боја:
BK
Печатач mdoel:
SP4100
печати принос:
15K
Delievery време:
1-3 дена по примам целосна исплата
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата