Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
5sets CLT-K808S CLT-C808S CLT-M808S CLT-Y808S Тонер чип за Samsung MultiXpress X4300LX X4250LX X4220RX ласерски printe кертриџ

5sets CLT-K808S CLT-C808S CLT-M808S CLT-Y808S Тонер чип за Samsung MultiXpress X4300LX X4250LX X4220RX ласерски printe кертриџ

DEN 6960.00
 

Това е достапна
Износ


Тонер чип за Samsung Multi Xpress X4300 LX X4250 LX X4220 RX кертриџ чип CLT-K808 S CLT-C808 S CLT-M808 S CLT-Y808 S
Производи спецификација :
Модел на печатач
Чип за Samsung Multi Xpress X4300 LX/X4250 LX/X4220 RX
Боја
Црна Цијан Магента Жолта Кертриџ модел
CLT-K808 S
CLT-C808 S
CLT-M808 S
CLT-Y808 S Принос Страница 23 K за црна еден и 20 K за една боја
Акции
На располагање!!!
Потекло
Кина
Квалитет
Голема
Снабдувач способност
1,000,000 компјутери/месец
Answer : ___________________________ Note : има поинаква верзија : DOM, ЕКСТЕНЗИИ,МЕА и ЕУ , ве молиме не заборавајте да ги проверите и да ми кажете вистинскиот ви треба. Или тоа нема да работи. Благодарам многу!
Трансакцијата термини :
Начин на плаќање :
Начин на плаќање : со Кредитна Картичка,Било Банкарски Трансфер,ЗАЧУВАМ, T/T, Western Union,Money Gram
Ние ќе брод вашата нарачка од 3 работни дена по приемот на вашата исплата.
Можеме да ја добиете вашата пари само откако ќе ги потврдите за да добиете точна стоки.
Превозот термини :
1. Превозот начини : DHL, Fedex, UPS-от, EMS, ТНТ, Кина Пост Воздух Mail.
За Кина Пост Воздух Пошта, што е потребно за 1-3 месеци до вашата земја, бидејќи на евтини товар. Ве молиме почекајте за тоа трпеливо.Ако сеуште не ја прими стоката во одредено време, ве молиме контактирајте ме за да се продолжи времето за испорака. Благодарам многу!
Ако ви треба добра итно, ве молиме обидете се да се избере Меѓународни патишта ( DHL, Fedex, UPS-от, EMS, ТНТ), кој трае околу 5-8 дена. Се надевам дека ќе може да се разбере.
2. Брод-time : ние ќе го испратите вашиот пакет од 1-3 дена, по добиено вашето плаќање.
3. Ние нудиме бесплатно следење на број што е можно превозот надвор.
4. Купувачот е одговорен за какви било даноци или царински од увоз земји, продавачот не е одговорен за било какви такси кои ги наплаќа извоз земји.
Пакет :
Nuetral пакет
Еден пакување со анти-статички и кеси.
Или како вашиот reques т.
Гаранција :
Порекнување на гаранција :
Имаме доволно резерви за оние заеднички чип модели.
Ако цел количина е помала од 5000pcs, ние и ветуваме да ја испорача на чипови во 8 часа.
Квалитет на гаранција :
Ние тест чипови, еден по еден да се осигураме дека нашиот квалитет пред ние брод надвор чипови.
Нашата гаранција за квалитет е 100% се врати, секогаш кога постои дефект на еден.
И нашите неисправни стапка е помалку од 0.03%.
Услуга по продажбата гаранција :
Ние сме професионален тим ќе ви помогне да ги реши вашите технички проблем.
Ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме на сите ваши прашања и подобрување на дефект.
Нашите главни производи : Компатибилен за Dell Компатибилен за Epson Компатибилен за HP Компатибилен за Utax Компатибилен за Lexmark Компатибилен за Xerox Компатибилен за Samsung Компатибилен за Остри Компатибилен за Ricoh Компатибилен за IBM Компатибилен за Canon Компатибилен за OKI Компатибилен for NEC Компатибилен за Брат Компатибилен за Леново Компатибилен за Teco Компатибилен за Phili - pps Компатибилен за Sagem Компатибилен за Kyocera Компатибилен за Minolta Компатибилен за Toshiba Компатибилен за Картонче Компатибилен за Fonder Компатибилен за КАНЦЕЛАРИЈА
Забелешка : Ако други чипови можете исто така ќе треба, ве молиме не двоумете се да контактирате со мене или ме остави порака. Можам да ти пратам линк за да плати заедно. Ние, исто така, имаат opc тапан, тонер кертриџ и други печатач резервни делови.
Повратни информации
1. Вашето мислење е навистина важно за нас , ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга.

Повеќе информации

боја:
C, Y, Б.К., М
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Број На Модел На:
MultiXpress X4300LX/X4250LX/X4220RX
Структура:
Тонер Кертриџ
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Модел На Печатач:
Чип за Samsung MultiXpress X4300LX/X4250LX/X4220RX
кертриџ број:
CLT-K808S/CLT-C808S/CLT-M808S/CLT-Y808S
Принос страница:
23K за црна еден и 20K за една боја
боја:
црна цијан магента жолта
време на испорака:
1-3 дена по добивањето на уплатата
Превозот начини:
DHL, FEDEX, UPS-ОТ, EMS, ТНТ
Пакет:
Еден пакување, Неутрален пакување, или како вашето барање
верзија:
ЕКСТЕНЗИИ НА ЕУ МЕА ДОМ

Најдобрите понуди во категоријата