20PCS За Ricoh MPC6502 8002 ЧИП, За Lanier C6502 8002, За Savin 6502 чип 8002, 841780 841781 841782 841783

20PCS За Ricoh MPC6502 8002 ЧИП, За Lanier C6502 8002, За Savin 6502 чип 8002, 841780 841781 841782 841783

DEN 1900.80
 

Това е достапна
Износ


Испраќаат КОЛИЧИНА
Како и обично 20pcs(5set) се испраќаат. Или забелешка вашиот мешани количина
Се користи во печатач модели
За Ricoh MPC6502 8002 ЧИП, За Lanier C6502 чип 8002, За Savin 6502 чип 8002
Верзија
Втората светска војна
Боја
Црна Цијан Магента Жолта
Принос
Б.К.-48.5 К, CMY-29 K
ОЕМ број
841780, 841781, 841782, 841783
Повратни информации со 5 ѕвезди за вашиот референца.

Повеќе информации

Тип:
Кертриџ Чип
Број На Модел На:
За Ricoh MPC6502 8002 ЧИП, За Lanier C6502 чип 8002,
Компатибилен Бренд:
RICOH
Бренд Име:
DOINK
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
боја:
CMYK
верзија:
WW
за RICOH:
чип
ОЕМ број:
841780, 841781, 841782, 841783
Се користи во печатач модели :
За Savin 6502 чип 8002
Капацитет:
Б.К.-48.5 К, CMY-29K
828350 :
ФАБРИЧКИ ЧИП
примерок ред:
Прифатливо
слободни:
превозот
Висок:
квалитет

Најдобрите понуди во категоријата